Четвер, 04.06.2020, 06:49
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Навчальні заклади

Головна » Статті » Навчальні заклади підпорядковані МОН

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ПРОМИСЛОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТЕХНІКУМ

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ  

ПРОМИСЛОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТЕХНІКУМ

Адреса: Житомирська область,

 

м. Новоград-Волинський,

 

вул. Шевченка, 38

 

Телефон/факс: (04141) 5-50-78

 

e-mail: nvpet@nv.zt.ukrtel.net


e-mail: nvpet@i.ua


WEB сайт НВПЕТ: http://nvpet.novograd.info/   

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
 

Новоград-Волинський промислово-економічний технікум є вищим навчальним закладом освіти І рівня акредитації державної форми власності, підпорядкований Міністерству освіти і науки України.

Навчальний процес у технікумі забезпечують 57 викладачів та майстрів виробничого навчання, серед яких викладачі-методисти, викладачі, нагороджені знаком «Відмінник освіти», аспіранти.

Для проведення навчально-виховного процесу та забезпечення культурно-побутових потреб студентів обладнано згідно вимог 31 кабінет і 16 лабораторій та майстерень.

Особлива гордість технікуму – навчально-виробнича база, а саме – майстерня. У навчально-виробничому цеху встановлено понад 40 верстатів, де студенти технічних спеціальностей проходять слюсарну, технологічну, механічну, зварювальну та монтажну практики. Потужності майстерень дозволили приймати замовлення від промислових підприємств, в тому числі – з республіки Польща.

Промислово-економічний технікум пишається своїм спортивним комплексом – одним з найкращих в області. Технікум єдиний з вищих навчальних закладів області має власний басейн.

За 45 років технікум підготував для народного господарства України та зарубіжжя більше 7000 спеціалістів.

 

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

 

5.03050401 "Економіка підприємства"

   Молодший спеціаліст з економіки підприємства  підготовлений для планово-економічної, організаційно-управлінської, фінансової діяльності в галузі економіки та виробництва, в сфері послуг, в установах управління і контролю.
Термін навчання: на основі базової загальної середньої освіти – три роки, на основі повної загальної середньої освіти – два роки.

 

5.03050901 "Бухгалтерський облік"

  Молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку підготовлений для облікової,  фінансово-економічної, організаційної, контрольно-аналітичної та техніко-інформаційної роботи в організаціях, підприємствах та установах різних галузей діяльності всіх форм власності на первинних посадах бухгалтера, ревізора, касира-експерта, інспектора.
Термін навчання: на основі базової загальної середньої освіти – три роки, на основі повної загальної середньої освіти – два роки.

 

5.05010201 "Обслуговування комп`ютерних систем і мереж"

Технік з обчислювальної техніки підготовлений для роботи на підприємствах різних форм власності, які використовують комп’ютерну техніку та комп’ютерні системи, здійснюють технічне і сервісне обслуговування, ремонт та монтаж обчислювальної техніки, комп’ютерних систем і мереж.

Термін навчання: на основі базової загальної середньої освітитри роки 10 місяців, на основі повної загальної середньої освітидва роки 10 місяців.

 

5.05050201"Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування"

   Технік-механік з технічного обслуговування, ремонту і монтажу промислового та сільськогосподарського обладнання підготовлений  для ремонтно-експлуатаційної діяльності на машинобудівних і ремонтних підприємствах на посадах: начальника та майстра виробничих дільниць, техніка-конструктора, технолога, диспетчера виробництва, техніка з налагоджування та випробування. Крім того, техніки-механіки можуть працювати технічними фахівцями в галузі прикладних наук та техніки; на робочих місцях пов’язаних з налагодженням, експлуатацією і ремонтом техніки, де рівень кваліфікації спеціаліста потребує середньої спеціальної освіти.

Термін навчання: на основі базової загальної середньої освітитри роки 10 місяців, на основі повної загальної середньої освітидва роки 10 місяців.

 

5.05070104 "Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд"

     Технік-електрик з експлуатації і ремонту електрообладнання підприємств і цивільних споруд підготовлений, як безпосередній організатор виробничого процесу в цеху, на дільниці, в бригаді, в зміні з експлуатації і ремонту електрообладнання; як виконавець в проектно-конструкторських, науково-дослідницьких організаціях з питань електропостачання та електроустаткування підприємств і цивільних споруд. Крім того, технік-електрик може обіймати посади: техніка з сигналізації, техніка з налагоджування та випробувань, електромеханіка засобів автоматики та приладів, електромонтажника,  контролера.

Термін навчання: на основі базової загальної середньої освітитри роки 10 місяців, на основі повної загальної середньої освітидва роки 10 місяців.

 

5.06010113 "Монтаж обслуговування устаткування і систем газопостачання"

     Технік з експлуатації та ремонту устаткування підготовлений для професійної діяльності у сфері проектування, експлуатації обладнання і систем газопостачання; будівництва та монтажу систем газопостачання територіально-виробничих і навчально-виробничих об’єднань, організацій житлово-комунальних господарств в підрозділах і газових службах промислових підприємств та агропромислового комплексу на первинних посадах: майстра з експлуатації устаткування і систем газопостачання, диспетчера, техніка газового господарства, майстра газової дільниці.

Термін навчання: на основі базової загальної середньої освіти – три роки 6 місяців, на основі повної загальної середньої освіти – два роки 6 місяців.

            5.05070205 «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів»

 

Інформація про директора

                Очолює технікум Середюк Василь Сергійович, який керує колективом майже 20 років. У 1971 році закінчив Іркутський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Загальнотехнічні дисципліни і праця» (з додатковою спеціальністю «Фізика»), викладач трудового навчання і фізики в середніх навчальних закладах.

               В технікумі Середюк В.С. працює з 1973 року. Обіймав посади викладача загальнотехнічних і спеціальних дисциплін, завідувача денного відділення, завідувача навчально-виробничих майстерень та заступника директора з навчальної роботи. З 1990 року  обраний директором технікуму. З 2008 року перейшов на викладацьку роботу,  а в  2014 році колектив знову обрав Василя Сергійовича своїм керівником.

               Нагороджений знаком «Відмінник освіти», Почесними Грамотами Міністерства освіти і науки України.

   Автор кількох посібників та підручника з дисципліни «Основи обробки матеріалів різанням та різальні інструменти», який отримав гриф Міністерства освіти і науки.          

Категорія: Навчальні заклади підпорядковані МОН | Додав: Rakot100 (19.02.2010)
Переглядів: 12601 | Рейтинг: 3.3/24
Всього коментарів: 0
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz