Четвер, 04.06.2020, 08:40
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Навчальні заклади

Головна » Статті » Приватні ВНЗ

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНИЙ КОЛЕДЖ

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ

ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНИЙ КОЛЕДЖ

 

nullДиректор:  Паламарчук Микола Євгенович

Адреса: Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Ушакова, 44

Телефон/факс: 8 (04141) 5-24-26

e-mail: nvegk@rambler.ru

Ліцензія: АВ № 159348

 

Економіко-гуманітарний коледж був заснований 11 червня 1997 року за участю міськвиконкому. Це один з небагатьох навчальних закладів в Житомирській області, який вже четвертий рік   працює за модульно-рейтинговою системою навчання, яка має багато переваг для підвищення ефективності та якості вищої освіти.

            За багаторічну науково-педагогічну діяльність по інноваційному розвитку освіти України педколектив коледжу в 2007 році здобув почесне звання "Лідер сучасної освіти”.

Прийом громадян до Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу проводиться на конкурсній основі відповідно до їх здібностей.

Громадяни України приймаються на навчання на договірних засадах з організаціями, підприємствами різних форм власності, фізичними особами.

Прийом до коледжу здійснюється для підготовки фахівців за спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня підготовки молодшого спеціаліста. Нормативний зміст та термін навчання визначений стандартами вищої освіти

nullНавчання проводиться  за напрямами підготовки та спеціальностями на денну  та заочну форму навчання:

 

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

 

 

5.03050101 "ФІНАНСИ і КРЕДИТ”

   прийом на основі базової  загальної середньої освіти (термін навчання 3 роки) та на основі  повної загальної середньої освіти (термін навчання 2 роки)              

             

5.03040101 "ПРАВОЗНАВСТВО

прийом на основі базової  загальної середньої освіти (термін навчання 4 роки) та на основі  повної загальної середньої освіти (термін навчання 3 роки)                         

              

5.03050701„МАРКЕТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ”

прийом на основі базової  загальної середньої освіти (термін навчання 3 роки) та на основі  повної загальної середньої освіти  (термін навчання 2 роки)                       

             

5.01020101 "ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ”

прийом на основі базової  загальної середньої освіти (термін навчання 3 роки) та на основі  повної загальної середньої освіти (термін навчання 2 роки)                  

null

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

 

5.060101 "ПРАВОЗНАВСТВО”

прийом на основі  повної загальної середньої освіти

5.03050101 "ФІНАНСИ і КРЕДИТ”

прийом на основі  повної загальної середньої освіти

    Паралельно з навчанням на отримання основної спеціальності студентам надана можливість отримати робітничу професію за скороченим терміном навчання («Адміністратор», «Оператор комп’ютерного набору», «Секретар керівника», «Бармен» та «Касир банку»).

    На базі економіко-гуманітарного коледжу працюють курси довузівської підготовки, що дає можливість учням підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання та до вступних іспитів до навчального закладу, працюють курси водіїв.

Діють 4 сучасні комп’ютерні лабораторії, що мають вихід до глобальної мережі  Інтернет.  До послуг студентів бібліотека, спортивний комплекс, гуртожиток, затишне студентське кафе.  

 

egc1_color.jpg

Паламарчук Микола Євгенович – директор Новоград-Волинського економіко-гуманітрного коледжу. Трудову діяльність почав у 1974 році після закінчення Житомирського державного педагогічного інституту ім. І.Я. Франка.

Пройшов шлях від сільського учителя фізики і математики Романівської середньої школи ім. М.Т. Рильського до лектора, завідуючого ідеологічним  відділом, секретаря міського комітету компартії України м. Новограда-Волинського. З 1991 року – директор професійно-технічного училища № 7. З 1997 року Паламарчук Микола Євгенович очолює Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж.

У 1997 році удостоєний звання «Відмінник освіти України».З 2007 року – заслужений працівник освіти  України.

Категорія: Приватні ВНЗ | Додав: Rakot100 (15.12.2009)
Переглядів: 23391 | Коментарі: 31 | Рейтинг: 2.4/16
Всього коментарів: 10
0
10 aduemote   [Матеріал]
Norton Security Full Version Free

Norton Protection Normal delivers complete safety against on the internet hazards to keep up your personal computer, your personal identity and monetary data protected from cybercrime. Contrary to totally free anti--virus software as well as other safety solutions, Norton leverages our worldwide risk learning ability and innovative systems to find and eliminate risks-the totally new ones.

Receive the whole version free of charge on this page:

http://www.zippyshare.com8.cf/v/jqeT2Tdm/file.html - www.zippyshare.com/v/jqeF4Cdj/file.html

0
9 Stevenmt   [Матеріал]
Шансы ограбить лавку или залезть в богатый дом были настолько малы, что Штелер сразу исключил эти возможности. Прежде чем отряд Вилджоена пересек линию железной дороги, он сумел взять реванш за ту погоню, от которой ему так долго приходилось спасаться, предприняв хорошо подготовленную ночную атаку, в ходе которой он неожиданно атаковал и разбил часть подразделения полковника Битсона в местечке под названием Вилмансрюс, к югу от Мидделбурга. Рабочие скамьи и таинственные устройства Длиннотени начали подрагивать и сдвигаться. Стоя на корме, я задумчиво созерцал удаляющийся город. санитарные нормы и правила в предприятиях общественного питания . Ей хотелось все бросить, принять все как есть и беспрекословно подчиниться последствиям. Их доверчивость напомнила ему о необоснованном страхе Холлиан и боязливой подозрительности Сандера. Пока ты не можешь даже погрузиться в сон по собственному желанию и не в силах вспомнить то, что видела незадолго до пробуждения. Немножко поболтал, немножко сблефовал, перемолвился о лыжах и спорте… Удивительно, как эти плотные, краснощекие деревенские джентльмены с неизменным джином с тоником клевали на всю эту чепуху. Несколько человек бросились к дереву, расталкивая председателя и присяжных. Синтия Полевкинс тяжело перевела дух и, закрыв лапой глаза, села от испуга и головокружения. Ее, 23-летнюю комсомолку, тянуло к интеллигентным людям. А чтобы помочь мне это сделать, нужно было хорошенько встряхнуть мою психику с помощью сильных переживаний. Мышонок попытался остановить свой взгляд на летящем вихрем плаще, но драгоценные блестки на нем превратились вдруг в усыпанное звездами ночное небо.

Он всадил одну за другой три стрелы в круг размером не больше дюйма. Ответственный за сайт интегратор не мог показать эту информацию и не осмелился потревожить своего нанимателя: тот всегда возмущался, когда его отвлекали от любимого занятия. . Заострил внимание на почерке, оговорившись, однако, что б его практике авторов анонимок очень и очень непросто вычислить, то пишут левой рукой, а то, случается, вставляют ручку между пальцами ноги. И никакой морской болезни у меня сроду не бывало. Глава 16 Когда достанем гношиль и снимем с него шкуру, останки выбросим за борт… вместе с твоим телом.
http://cagyqegx.besaba.com
http://qusoory.besaba.com
http://uunoxg.url.ph
http://mmenetst.meximas.com

0
8 Олексій   [Матеріал]
Застара тут інформація ! Директор уже давно другій -Горбатюк. Заочного нема, ніякого маркетінга теж нема ! Зно їм пофіг, гребуть усіх ,навіть з двійками , щоб тільки набрать. Договор весь не в нашу пользу, і гроши не вертають і цену повишать можуть як заманеиться !

0
7 Олексій   [Матеріал]
Болів дві неділі, викинули з коледжу !!! Пред.явив справки , Ничого не дало та гроші не повернули !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Отмивка грошиків !!! Вори !!!!!!!!!!!!!!

0
6 Заріна   [Матеріал]
Скажіть будь-ласка,а на спеціальність "маркетингова діяльність" які реба предмети ЗНО?

0
5 Алина   [Матеріал]
Хочу попробовать поступить в коледж!

0
4 Наталочка   [Матеріал]
Я також навчалась в цьому коледжі, і я просто задаволена, що я була випускниця саме цього ВНЗ))))))) після нього я без проблем вступила до Київської академії внутрішніх справ України та До податкового університету, без яких небудь проблем))) Я РАДЖУ ВСТУПАТИ І НЕ ПОШКОДУЄТЕ, адже викладачі тут просто прекрасні))))))

0
3 Зинькевич Наталия   [Матеріал]
Я училась в этом коледже три года и не разу не пожалела, что выбрала именно это учебное завиденье! Теперь работая юрист-консультом в своем городе и дальше учусь в Киеве. Хотя в коледже мне было далеко до красного диплама,но в университете я его точно получу! Это потому что в коледже дают намного лутшие знания нежели в университете! Здесь много прекрасных преподавателей таких как:Божок Я.М.; Морозова Н.И.; Швецова О.С.; Волкова и много других просто хороших преподавателей! Спасибо всему руководству коледжа за прекрасное образование!!!!!.

0
2 Наталья   [Матеріал]
Я училась в этом коледже, скажу чесно , прекраснейшего места не найти! Во-первых очень красивый город! Люди в нем добрые и приветливые. А в коледже учится только в удовольствие, и главное преподаватели в нем дают очень хорошие знания, с которыми можно бес проблем вступить в любой вуз Украины! Это были самые лутшие годы в моей жизни!

0
1 Скрицька Тетяна   [Матеріал]
Я випускниця цього коледжу і у мене дуже приємні і теплі спогади про коледж. Тут справді гарно оснащені аудиторії, високоосвітчені викладачі.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz