Четвер, 04.06.2020, 07:44
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Навчальні заклади

Головна » Статті » ВНЗ іншого підпорядкування

ТЕХНІКУМ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ ЖИТОМИРСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРОЕКОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
nullТехнікум землевпорядкування
Житомирського національного агроекологічного університету


Технікум землевпорядкування Житомирського національного агроекологічного університету (ТЗ ЖНАЕУ)

Підпорядкування навчального закладу – Міністерство аграрної політики України

Адреса, телефон приймальні, телефон приймальної комісії, факс –
вул. Миру 44, с. Ярунь, Новоград-Волинський район, Житомирська область, 11762.
Телефони: приймальна 0 (41-41) 6-33-04, бухгалтерія 0 (41-41) 6-33-45.

Інтернет адреса, адреса електронної пошти – www.tznaeu.ucoz.ua,
Електронна адреса: tzdaeu@ukr.net , tzgnaeu@i.ua

nullТЗ ЖНАЕУ - один з найстаріших аграрних навчальних закладів в Україні. Він був заснований у м. Житомирі в 1912 році як землемірне училище, а в 1922 році отримав статус технікуму. З 1944 року навчальний заклад мав офіційну назву – Житомирський технікум землевпорядкування. В 2005 році навчальний заклад став відокремленим структурним підрозділом Житомирського національного агроекологічного університету з новою назвою - Технікум землевпорядкування Житомирського національного агроекологічного університету. Технікум розташований в колишньому райцентрі, а нині – великому селищі Ярунь Новоград-Волинського району. Це вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який готує фахівців по чотирьох спеціальностях. На денній формі навчання бажаючі мають змогу отримати такі важливі для сьогодення спеціальності, як землевпорядкування, бухгалтерський облік, економіка підприємства, комерційна діяльність.
Технікум входить до навчально-науково-виробничих комплексів Національного університету «Львівська політехніка», Житомирського державного технологічного університету, Львівського та Білоцерківського державних аграрних університетів, що дає можливість випускникам технікуму вступати на старші курси цих навчальних закладів.
Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані досвідчені педагогічні працівники, які прагнуть не тільки дати студентам ґрунтовні знання, а й сформувати в них творчі здібності, свідоме ставлення до своєї майбутньої професії.
До послуг студентів – бібліотека та читальний зал з загальним фондом понад 50 тисяч примірників, 3 комп’ютерні класи на 40 дисплейних місць, гуртожиток.
В технікумі проводиться змістовна виховна робота, організоване дозвілля студентів. Працюють гуртки за інтересами, велика увага приділяється розвитку художньої самодіяльності, творчих здібностей студентської молоді. Хоровий колектив технікуму є неодноразовим дипломантом оглядів – конкурсів художньої самодіяльності.

Перелік спеціальностей і термін навчання –
«Геодезія та землеустрій»:
Землевпорядкування - тривалість навчання – 3 роки 10 місяців.
«Економіка та підприємництво»:
економіка підприємства - тривалість навчання 1 рік 10 місяців;
бухгалтерський облік - тривалість навчання - 2 роки 10 місяців;
комерційна діяльність - термін навчання – 2 роки 10 місяців..

nullДиректор - Норинчак Василь Іванович, 1945 року народження, закінчив Житомирський державний педагогічний інститут ім. І.Я.Франка за спеціальністю «Фізика і загальнотехнічні дисципліни» та Житомирський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в сільському господарстві». Має педагогічний стаж 40 років. Призначений директором технікуму в квітні 1989 року. Викладач вищої кваліфікаційної категорії, нагороджений відзнаками: «Відмінник освіти України», «Відмінник аграрної освіти України III ступеня», «Знак Пошани».Категорія: ВНЗ іншого підпорядкування | Додав: Rakot100 (20.01.2010)
Переглядів: 3914 | Рейтинг: 3.8/13
Всього коментарів: 0
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz